Jako dyplomowana instruktorka rękodzieła artystycznego regularnie prowadzę warsztaty z zakresu różnorodnych technik rękodzieła. W mojej ofercie znajduje się realizacja takich warsztatów jak:

       W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z glinami o różnej strukturze i zastosowaniu, poznają w praktyce kilka technik pracy z gliną. W zależności od długości trwania warsztatów uczestnicy pracować będą nad własnymi pracami ręcznie oraz na kole garncarskim.
Podczas warsztatów w zależności od programu uczestnicy zapoznają się z szerokimi możliwościami tworzenia biżuterii z drutu, szkła, ceramiki, filcu, koralików,….
   W trakcie zajęć uczestnicy opanują techniki tkania na ramie tkackiej, zapoznają się z różnymi typami tkanin i fakturami uzyskiwanymi podczas tkania. Podczas warsztatów każdy z uczestników zrealizuje własny projekt od rysunku do zakończenia pracy na ramie.

 Zajęcia obejmować będą wspólne tworzenie różnorodnych mas i uzyskiwanie z nich papieru różnych kształtach i strukturze.
Podczas warsztatów uczestnicy poznają zasady tworzenia witraży techniką Tiffaniego. W program zajęć wchodzić będzie nauka samodzielnego ciącia, łączenia szkła we własne kompozycje, lutowania i wykańczania witrazy.


Większość prowadzonych przeze mnie warsztatów realizowanych jest na terenie Białegostoku oraz w Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie. W Centrum Rękodzieła Ludowego organizowane są warsztaty kilkudniowe, umożliwiające pełne skupienie na nauce z możliwością noclegu na miejscu oraz zwiedzenia pracowni tradycyjnych twórców ze Szlaku Ginących Zawodów.
Chętnie poprowadzę warsztaty dla zorganizowanych grup takich jak placówki edukacyjne, firmy, formalne i nieformalne społeczności i inne, w miejscu dogodnym dla uczestników.

Szczegółowych informacji o planowanych warsztatach proszę szukać w zakładce
AKTUALNOŚCI.

W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

Realizacja: